Jubileusz Kapłaństwa

• 6 czerwca, 2022

W niedzielę 5 czerwca ksiądz Proboszcz Krzysztof Sieczka obchodził 29 rocznicę święceń kapłańskich. W jego intencji została odprawiona Msza święta zamówiona przez Margaretki, grupę modlitewną, która modli się za kapłanów i w intencji nowych powołań kapłańskich. Mszę w intencji Proboszcza sprawował ksiądz Jerzy.

Ksiądz Krzysztof wygłosił do dzieci kazanie, którego mottem przewodnim była Niedziela z owieczką, a tematem Duch Święty, czyli Trzecia Osoba Boska i Jego rola w zbawczej misji Kościoła.

Dzieci uczestniczyły w ceremonii chrztu świętego. Do grona chrześcijańskiej wspólnoty został włączony mały Michał.

Na zakończenie Mszy św, ksiądz Proboszcz przyjął życzenia i kwiaty od wspólnoty Margaretek, Sołtysów i całej wspólnoty parafialnej.